PolskiAngielski
Infolinia pon-niedz. 8:00-20:00
+48 691 155 111
Strona główna » PŁATNOŚCI

PŁATNOŚCI

Dokonując zakupów w sklepie internetowym ksiegarniarelax.pl masz możliwość wyboru kilku różnych form płatności:

  • Przelew tradycyjny
    Po złożeniu zamówienia należność za zamówione produkty wraz z kosztem wysyłki przekaż przelewem bankowym na konto naszego sklepu, którego numer otrzymałeś od nas w potwierdzeniu zamówienia. Jeśli nie posiadasz konta bankowego, do którego masz dostęp przez internet możesz dokonać płatności osobiście w banku lub na poczcie dzięki formularzowi przelewu, który również został załączony w wysłanym potwierdzeniu zamówienia. Czas przekazania środków na nasze konto trwa od 1 do kilku dni roboczych, lecz w przypadku większości banków jest to jeden dzień roboczy.

Dane do przelewu tradycyjnego: (dane znajdują się także w wysłanym przez nas potwierdzeniu zamówienia). 

PHU Relax
ul. Sienkiewicza 8
07-106 Miedzna
mBank
nr konta: 05 1140 2004 0000 3902 4656 7624 

  • Szybkie i bezpieczne płatności elektroniczne "Przelewy24" (przelew, karta płatnicza Visa, MasterCard)
    Należność za zamówione produkty wraz z kosztem wysyłki przekaż przez system płatności elektronicznych Przelewy24 (przekazanie środków jest natychmiastowe). System płatności Przelewy24 obsługuje płatności internetowe dla większości kont polskich banków. Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz przekierowany na specjalną stronę systemu Przelewy24.pl, a następnie na stronę transakcyjną swojego banku w celu dokończenia i potwierdzenia płatności (nie będziesz musiał wypełniać ponownie swoich danych). Płatności za pośrednictwem systemu Przelewy24 są bardzo bezpieczne i wolne od opłat. Transmisja z systemem odbywa się za pośrednictwem protokołu szyfrowania SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa i uwierzytelniania tożsamości. Informacja o przekazaniu nam środków za zamówienie zazwyczaj trafia do nas natychmiast po zakończonej transakcji płatniczej przez system Przelewy24. Dzięki temu możemy od razu rozpocząć realizację Twojego zamówienia.

  • Za pobraniem
    Płatności za zamówione produkty wraz z kosztem wysyłki dokonasz przy odbiorze swojej przesyłki, w zależności od wcześniejszego wyboru rodzaju wysyłki: u listonosza, kuriera lub w paczkomacie Inpost.


Przejdź do strony głównej